Adres siedziby

Malcome Smart
ul. Mikorska 17
63-500 Ostrzeszów
+48 62 580 18 82
+48 698 681 838
kontakt@malcome-smart.com


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Malcome Smart spółkę z.o.o z siedzibą w Ostrzeszowie-Pustkowiu, przy ul. Mikorskiej 17, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetwarzania zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest spółka Malcome Smart, z siedzibą w Ostrzeszowie-Pustkowiu.
* Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219) oraz RODO.
* Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Malcome Smart.


O nas

Od początku przyświeca nam idea dostarczania naszym klientom produktu najwyższej jakości w rozsądnej cenie. Bogaty bagaż doświadczeń naszego zespołu , wiedza z zakresy automatyki domowej i programowania, pozwoliły nam uruchomić projekt  Malcome Smart. Stworzona przez nas automatyka domowa to gwarancja niezawodności, optymalnej cenny  i intuicyjnej obsługi.

Od lat należeliśmy do grona osób, które poszukiwały dokładnie takich rozwiązań na rynku: komplementarnych, wiarygodnych, wygodnych w użyciu.

Jako dynamicznie rozwijająca się firma, zatrudniająca doświadczonych ekspertów wierzymy, że Malcome Smart pozwoli zrewolucjonizować rynek smart home w Polsce, i spopularyzować nowe technologie i Internet rzeczy w polskich domach.

Dowiedz się więcej o Malcome